Skip to content

O mnie

Po zdobyciu doświadczenia zawodowego w kraju i za granicą, pracy w małych firmach i międzynarodowych korporacjach, mam poczucie, że aktualnie wykonuję taką pracę, która przynosi mi najwięcej zadowolenia i satysfakcji. Najbardziej cenię sobie współpracę z ludźmi, którzy mnie inspirują, gdyż dzięki nim powstają nowe pomysły, projekty czy badania. Moja praca pozwala mi na realizację planów, marzeń, przełamywanie barier, na doskonalenie swoich umiejętności, wrażliwości i ciągłe poszerzanie wiedzy.

Jestem adiunktem w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego – doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Jestem praktykiem i badaczem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Jestem też konsultantem i szkoleniowcem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, współpracuję z organizacjami biznesowymi i publicznymi.

Głównymi moimi obszarami zainteresowań naukowych są obecnie:

  • green human resource management (GHRM) – zielone zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • zrównoważony rozwój,
  • najnowsze trendy zarządzania zasobami ludzkimi.

O mnie ze strony już nie tylko zawodowej…

Moje ulubione motto to:

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” Mark Twain

„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.” Maya Angelou

Bardzo lubię swoją pracę, poznawać ludzi, podejmować nowe wyzwania i jestem ciekawa świata, codziennie!

Czas wolny najbardziej lubię spędzać aktywnie – gram w siatkówkę, jeżdżę na nartach, biegam, jeżdżę na rowerze, praktykuję jogę kundalini. Często wracam do klasyki literatury (moja ulubiona książka to „Mistrz i Małgorzata” M. Bułhakowa), ale zaczytuję się też w dobrych beletryzowanych biografiach (polecam „Księżyc jest balonem” D. Nivena oraz „Śmierć pięknych saren” O. Pavela) oraz nieprzeciętnych reportażach. Interesuję się kinem niezależnym, ale cenię też klasykę filmu. Oprócz kina uwielbiam teatr.

Jestem też… właścicielką Lilly – suczki rasy border collie, krwiodawcą, biegaczką, reprezentantką drużyny siatkarskiej pracowników Wydziału Zarządzania UŁ, wolontariuszem projektu Szlachetna Paczka oraz Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Kontakt, uczestnikiem zajęć Koła Teatralnego dla dorosłych w Teatrze Arlekin w Łodzi.