Skip to content

O mnie

Po zdobyciu doświadczenia zawodowego w kraju i za granicą, pracy w małych firmach i międzynarodowych korporacjach, mam poczucie, że aktualnie wykonuję taką pracę, która przynosi mi najwięcej zadowolenia i satysfakcji. Najbardziej cenię sobie współpracę z ludźmi, którzy mnie inspirują, gdyż dzięki nim powstają nowe pomysły, projekty czy badania. Moja praca pozwala mi na realizację planów, marzeń, przełamywanie barier, na doskonalenie swoich umiejętności, wrażliwości i ciągłe poszerzanie wiedzy.

Jestem adiunktem w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego – doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Jestem praktykiem i badaczem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Jestem też konsultantem i szkoleniowcem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, współpracuję z organizacjami biznesowymi i publicznymi.

Głównymi moimi obszarami zainteresowań naukowych są obecnie:

  • green human resource management (GHRM) – zielone zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • zrównoważony rozwój,
  • zarządzanie międzygeneracyjne.

O mnie ze strony już nie tylko zawodowej…

Moje ulubione motto to:

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” Mark Twain

„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.” Maya Angelou

Bardzo lubię swoją pracę, poznawać ludzi, podejmować nowe wyzwania i jestem ciekawa świata, codziennie!

Czas wolny najbardziej lubię spędzać aktywnie –  biegam,  jeżdżę na rowerze, gram w siatkówkę i jeżdżę na nartach. Często wracam do klasyki literatury (moja ulubiona książka to „Mistrz i Małgorzata” M. Bułhakowa), ale zaczytuję się też w dobrych beletryzowanych biografiach (polecam „Księżyc jest balonem” D. Nivena oraz „Śmierć pięknych saren” O. Pavela) oraz nieprzeciętnych reportażach.  Cenię też klasykę filmu. Oprócz kina uwielbiam teatr.

Jestem też… właścicielką Lilly – suczki rasy border collie, biegaczką, reprezentantką drużyny siatkarskiej pracowników Wydziału Zarządzania UŁ, wolontariuszem projektu Szlachetna Paczka i należę do Klubu Książki.